Ultra szybki internet Trzebnica

Internet w Trzebnicy

Uwaga klienci z Trzebnicy i okolic! Sieć AirMAX ma przyjemność zaprezentować najnowszą usługę internetową NeoConnect. Dzięki niej otrzymacie Państwo superszybki i nielimitowany dostęp do internetu na bardzo korzystnych warunkach. Długość umowy oraz prędkość internetu (od 16 Mb do 300 Mb) każdy może ustalić sam według własnych potrzeb, a dodatkowo w cenie abonamentu klienci otrzymują bezpłatny hosting www, konto pocztowe oraz stały adres IP. Tylko z siecią AirMAX tani i szybki internet bez limitu danych w Twoim mieście. Bądź elastyczny - wybierz NeoConnect.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Trzebnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Trzebnica. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od popularnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej okablowania zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, szybko podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Internet PrePaid Trzebnica - (internet bez umowy)

Wprowadzając ogólnoświatowe standardy sieć AirMAX udostępniła podmiotom w Trzebnicy usługę Internet PrePaid Trzebnica - internet bez umowy. Płać tyle ile przebywasz w sieci! Już nie musisz wiązać się długoterminową umową. Internet prepaid to doskonałe rozwiązanie umożliwiające korzystanie z internetu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. Wykupując abonament na 1, 7, 14 lub 30 dni klient otrzymuje dostęp do internetu poprzez router. Aktywacja jest niemal natychmiastowa i przebiega w pełni automatycznie. Wybierając Internet PrePaid Trzebnica zmniejszają Państwo opłaty za jego korzystanie i w pełni dopasowują usługę do własnych potrzeb.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Trzebnica - zasięg

Uwaga! Już nie musicie Państwo wiązać się umową podczas korzystania z internetu. Z siecią AirMAX możliwe jest okresowe wykupywanie abonamentu bez umowy w ofercie Internet PrePaid Trzebnica. Każdy kto ma ochotę może przetestować ofertę prepaid oraz NeoConnect zupełnie za darmo przez cały miesiąc i przekonać się, która opcja jest bardziej korzystna. W każdej z nich otrzymujecie Państwo tani, szybki, stabilny i bezpieczny internet świetnie nadający się do Państwa firmy.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Trzebnica, oraz następujące miejscowości:

Będkowo, Biskupice, Borek, Borzęcin, Brochocin, Bychowo, Dębnica, Garbce, Grądzik, Kalina, Kanclerzowice, Kliszkowice Małe, Komorowo, Kotowice, Krościna Mała, Kryniczno, Krzyżanowice, Księginice, Ligota Piękna, Ligotka, Lubnów, Machnice, Malin, Małuszyn, Mienice, Ozorowice, Paniowice, Pawłów Trzebnicki, Pęgów, Pierwoszów, Pietrowice Małe, Piotrkowiczki, Prusice, Psary, Raków, Rogoż, Strzeszów, Sulisławice, Szewce, Szymanów, Taczów Mały, Trzebnica, Uraz, Węglewo, Węgrzynów, Wisznia Mała, Wszemirów, Zajączków, Żmigród, Żmigródek,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Użytkownicy rekomendują nasze usługi!

Klienci są dla naszej firmy najważniejsi. Dlatego zależy nam, żeby czas spędzony z nami był dla nich przyjemnym doświadczeniem. Zależy nam, aby oferowane usługi gwarantowały bezkonkurencyjną rozrywkę, a nasza kadra była zawsze przyjazna, empatyczna i kompetentna. Ogromnie cieszy nas to, że klienci dostrzegają i doceniają nasze wysiłki oraz polecają naszą firmę w sieci i na rzeczywistym rynku. I możemy to udowodnić! Wasze referencje są dla nas najbardziej wiarygodną informacją zwrotną i najmocniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - bezcenną wizytówką firmy. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że każda, otrzymana uwaga jest przez nas traktowana priorytetowo, więc zostaje poddana analizie i służy do ciągłego umacniania jakości usług. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie naszą firmę - Airmax Internet - od tylu lat.

Telewizja online na żywo oraz popularne usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja online na żywo – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz nabyć za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdzić warunki konkretnego serwisu multimedialnego. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do łącza mobilnego, zyskujesz bardzo szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać upload lub download danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla rodziny oraz dla klientów biznesowych. Bez problemu działa w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Trzebnica. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w domu lub w biurze przez 30 dni.

W ciągu zaledwie dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego człowieka czymś tak standardowym, że trudno obecnie chociażby wyobrazić sobie naukę i spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest łatwa komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, transfer rozmaitych materiałów albo rozwijanie kwalifikacji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Trzebnica. Wybór zależy w głównej mierze od wymagań klienta oraz od pracującej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich niepowtarzalnym wymaganiom. Właśnie dlatego warto poznać naszą ofertę – Airmax Internet umożliwia konsumentom i przedsiębiorcom błyskawiczny i trafiony dobór naprawdę korzystnej technologii IT z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – także dla miejscowości Trzebnica. Co więcej zyskasz możliwość porównania: prędkości Internetu, różnych opcji abonamentowych, czasu trwania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u czołowych firm.

Internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja online na żywo – w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Trzebnica. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o bardzo dużej przepustowości, a także programy telewizyjne online oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego klienta - bezkosztowo. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują w pakiecie zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci otrzymują w pakiecie także bezpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów międzypaństwowych.

Internet symetryczny – czym jest i co daje symetryczność? Czy światłowód symetryczny jest dostępny w miejscowości Trzebnica?

Łącze symetryczne (czy też Internet symetryczny) jest takim typem łącza internetowego, które różni się od asymetrycznego tym, że gwarantowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są identyczne. Praktycznie zawsze łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodu. Dlatego można też spotkać się z produktem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Przykładowo, oferta operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Oznacza to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Obiecywane przez dostawcę Internetu parametry mogą okazać się w praktyce odrobinę inne, ale nie powinny być to istotne różnice. Z tego względu należy przed podjęciem decyzji koniecznie poznać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Internet symetryczny to niezastąpione rozwiązanie dla użytkowników wysyłających bardzo dużo plików.

Internet symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Trzebnica dostarcza polska firma Airmax.

Światłowód dla gamera w miejscowości Trzebnica

Średnia, zalecana prędkość Internetu dla gry internetowej Fortnite, w którą może jednocześnie grać nawet kilkadziesiąt osób, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to istotnie mniejszą, niezbędną prędkość niż posiada światłowód AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni użytkownicy przeszkodzą Ci w graniu. Np. już samo pobieranie plików, oglądanie filmu lub odbieranie poczty potrafi na moment spowolnić szybkość pobierania i wysyłania oraz negatywnie wpłynąć na ping. Poza innymi osobami, obniżenia płynności działania gier online można doznać przez aktualizowanie się systemu lub aplikacji na komputerze. Im szybsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś przerwie Twoją zabawę online.

Internet do gier online oferowany przez AirMAX Internet gwarantuje nie tylko rekordowe szybkości uploadu i downloadu danych, ale również minimalny ping. W AirMAX ping nie zależy od liczby osób podłączonych do sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej czy Internetu LTE.

Stabilne łącze bez przerw w dostępności Internetu znacząco obniża ryzyko odłączenia od sieci w trakcie zmagań w wirtualnym świecie. Oprócz do grania, Internet AirMAX wykorzystasz do pracy, nauki, robienia zakupów online czy rozwijania innych pasji.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Trzebnica i oczekujesz najatrakcyjniejszej oferty światłowodu w swoim mieście? Zamów Internet AirMAX i zapewnij sobie całodobowy dostęp do aktualności oraz ulubionej rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Światłowód AirMAX to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości nawet do 1 Gb/s oznaczają całkowicie nową jakość w segmencie Internetu światłowodowego w miejscowości Trzebnica.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Zaufaj profesjonalistom! Sieć AirMAX posiada ogromne doświadczenie w zakresie świadczenia usług internetowych i robi wszystko, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Internet z nami to brak limitów danych na zawsze i pewność dostępu do ulubionych stron internetowych bez obaw o nagłe zerwanie połączenia oraz spowolnienie transferu. AirMAX - dołącz do nas już dziś i przekonaj się, że kontakt online z bliskimi i znajomymi może być jeszcze przyjemniejszy.

Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i w końcu poznaj prędkość używanego Internetu.

Korzystasz z Internetu w przestrzeni domowej albo w pracy? Przeszkadza Ci trwające wieki oczekiwanie na otwarcie się witryny? Nie możesz ściągnąć wyczekiwanego video? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i przekonaj się, czy Twój Internet service provider oferuje optymalną i w szczególności zgodną z ustaleniami szybkość downloadu i uploadu.

Obecnie masz także możliwość wykonania SPEED TEST dla większości komercyjnych VPN-ów niezależnie od lokalizacji.

Ponadto oferujemy Ci możliwość podzielenia się rezultatami testu ze innymi internautami. Możesz także zobaczyć statystyki historycznych testów oraz pobrać plik z rezultatami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem krótkiego raportu z opisem łącza.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 18

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 14

 

© 2022 Airmax.pl